Servis

V rámci životnosti jednotlivých řešení může nastat chvíle kdy je třeba servisního zásahu. Jsme tu pro Vás vždy a za jakýchkoli situací. 

Máme pro Vás připravené specialisty na instalaci, uvedení do provozu, údržbu a servis námi dodávaných a instalovaných řešení. Více zde (odkaz na Produkty)

 

Kontakty:

e-mail: servis@chptrading.cz
mob: (+420) 736 483 582 (HOT linka 24/7)

 

Společnost CHP trading s.r.o. zajišťuje servisní služby ve spolupráci s výrobci dodávaného zařízení

Možnosti servisních služeb:

Dohled 24/7

Díky mobilním technologiím lze kogenerační jednotky kontrolovat na dálku 24 hodin denně, 365 dní v roce. Společnost CHP trading s.r.o. tak může provozovatele včas upozornit na případné provozní odchylky anebo pomoci s optimalizací provozu, aby dané zařízení fungovalo na maximální možný výkon. Informace, získané dálkovým monitoringem, lze využít při údržbě a servisu zařízení. Servisní technik tak vyráží na místo zásahu již obeznámen s příčinou. 

Dojezdové časy:

  • Drobná závada v rámci výjezdu – do 24 h.
  • Drobná havárie (výměna hlavy, vložky válce apod.) – do 48 h.
  • Střední havárie (výměna vačky, ložisek generátoru apod.) – do 10 dní
  • Havárie (výměna bloku motoru) - cca 5 týdnů

10 let Full Servis 

V případě využití nabídky 10 let Full Servis zákazníkovi nevznikají žádné dodatečné servisní náklady spojené s provozem zařízení nad rámec sjednaného paušálu. Servisní zásahy jsou koordinovány se zástupcem provozovatele pro co nejmenší narušení provozu. Jediné výjimky (servisní vícenáklady) tvoří vlastní spotřeba oleje a v krajním případě závada prokazatelně způsobená provozovatelem.